Služby zákazníkům

Náklad
1. Našim zákazníkům nabízíme rychlé a šťastné ošetření obchodní přepravy. Mezinárodní letecká společnost EMS International Express Company, DHL, TNT. Dodací lhůta závisí na místě určení. Před zaplacením potvrďte prosím svou dodací adresu. Nejlepší je nechat telefonní číslo pro kontakt. Zpět Zadejte platnou e-mailovou adresu a po zakoupení zkontrolujte e-mail, zda neobsahuje aktualizované informace.
2. Položky jsou obvykle odeslány do 3 dnů po ověření platby (So. & Ne a většina svátků vyjma). 3 Jakmile obdržíme balíček, zašleme vám sledovací číslo, pokud bude k dispozici. Balíček s časem přenosu obvykle trvá 7 až 14 dní v závislosti na místě určení, svátcích a faktorech mimo kontrolu poštovní služby. Pokud dojde k malému zpoždění, buďte trpělivější.
Zásady vrácení
Vrácení nebo výměna jsou povoleny za předpokladu, že zákazník zakoupil produkt prostřednictvím webové stránky a do 30 dnů ode dne přijetí. Pokud se potřebujete vrátit nebo vyměnit, kontaktujte nás. Všechny balíčky musí být zaslány jako doručovací adresa American Confirmation Mail, UPS nebo Federal Express. Vysledovatelnou metodou Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené během přepravy. Jakmile obdržíte vrácení, vyčkejte prosím až 5 pracovních dnů, než bude vrácení nebo výměna dokončena.
Pořádek
Po zadání objednávky si ověřte svůj e-mail a pošleme vám e-mail s potvrzením objednávky. Přijetí vašich dveří bude trvat 7-9 pracovních dnů. Kromě toho budeme mít dva dny na zpracování a doručení. Až obdržíte objednávku, pošleme vám do 24–48 hodin sledovací číslo.
Zrušení objednávky
Před odesláním objednávky je nutné požádat o zrušení. Protože jednáme co nejrychleji do 6 - 8 hodin po objednání všech objednávek, takže nemůžeme vždy zrušit po zadání objednávky. Doufám, že pochopíte tento důležitý bod. Jakmile je objednávka odeslána, bude s ní zacházeno jako s požadavkem na zrušení v souladu s politikou vrácení. Pokud objednávku zrušíte před odesláním, vyplatíme zálohu. Částka 15% doufá, že tomuto důležitému bodu porozumíte.
Zásady vrácení peněz
1. Povolujeme úplnou refundaci pouze u položek, které mají problémy způsobené námi.
2. Pokud vratné balení nezahrnuje veškeré dodané příslušenství a náhradní díly, náklady na příslušenství a náhradní díly budou odečteny z celkové ceny produktu a mohou zaručit pouze částečnou náhradu.
3. Pokud je z jakéhokoli důvodu velikost, barva nebo náhrada pod „rozdílným“ důvodem, budou náklady na doručení odečteny z celkové ceny produktu.